Pomoc drogowa Dąbrowa Tarnowska

Nasza firma OMT Pomoc Drogowa oferuje profesjonalna pomoc drogową w Dąbrowie Tarnowskiej oraz okolicach. Gwarantujemy szybką, bezpieczną i skuteczną pomoc w różnych sytuacjach, które przytrafiają się na trasie. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu różnych tego typu problemów, dzięki czemu wiemy, jak mamy reagować na zgłoszenia. Służymy pomocą we wszystkich nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Na przestrzeni lat udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów, co ma swoje odbicie w opiniach na temat naszych usług. Pomoc drogowa najwyższej jakości to nasz główny cel i misja.

Pomoc drogowa w Dąbrowie Tarnowskiej – całodobowa laweta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia lub nocy. Świadczymy usługi również w okresie świątecznym, kiedy uzyskanie skutecznej pomocy staje się szczególnie trudne. Zapewniamy bezpieczeństwo w kryzysowych sytuacjach, a nasi specjaliści na infolinii są w każdym momencie gotowi na odebranie zgłoszenia o awarii.

Jeżeli z różnych względów nie jesteśmy w stanie wykonać naprawy powypadkowej, służymy usługą holowania pojazdu lub zapewniamy lawetę, która przetransportuje samochód do stacji naprawy. Nie ma dla nas znaczenia, czy zgłoszenie dotyczy drobnej usterki, czy poważnego zdarzenia – działamy w każdym wypadku tak samo priorytetowo.

Pomoc Drogowa OMT


Pomoc Drogowa Dąbrowa Tarnowska 24h
ul. Krakowska 245 b
33-100 Tarnów
+48 535 533 595
+48 503 178 608


Twój samochód zawiódł? Zadzwoń