Pomoc drogowa Zakliczyn

Firma OMT Pomoc Drogowa powstała po to, aby służyć pomocom kierowcom i podróżującym w kryzysowych sytuacjach, które niespodziewanie przytrafiają się na drodze. Bez znaczenia dla nas jest to, czy auto uległo awarii, czy uszkodziło się któreś z kół – niesiemy pomoc o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Nasza infolinia jest czynna całą dobę, dzięki czemu możesz być pewny, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Opracowana na przestrzeni lat taktyka pozwala nam realizować nasze usługi szybko, bezpiecznie i skutecznie. Posiadamy konkretne doświadczenie, które sprawia, że działamy błyskawicznie.

Pomoc drogowa w Zakliczynie jest równie ważna, jak pomoc drogowa na autostradzie A4, którą również realizujemy. Dobrze wiemy, że w wielu przypadkach najbardziej istotny jest czas oczekiwania na pomoc, dlatego staramy się go skrócić jak najbardziej.

Pomoc Drogowa w Zakliczynie – całodobowa laweta

Często zdarzają się sytuacje, w których ponowne uruchomienie pojazdu jest niemożliwe. Najczęściej dzieje się tak wtedy, kiedy uległ jakiejś większej awarii. Jeżeli nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemu na miejscu, oferujemy pomoc w holowaniu pojazdu, bądź oferujemy usługę lawety w Zakliczynie i okolicach. 

Działamy od wielu lat, aby pomagać kierowcom zmagającym się z trudnościami na drodze. Na nas zawsze możesz liczyć!

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń