Pomoc drogowa Zakliczyn

Firma OMT Pomoc Drogowa powstała po to, aby służyć pomocom kierowcom i podróżującym w kryzysowych sytuacjach, które niespodziewanie przytrafiają się na drodze. Bez znaczenia dla nas jest to, czy auto uległo awarii, czy uszkodziło się któreś z kół – niesiemy pomoc o każdej porze dnia i nocy.

Nasza infolinia jest czynna całą dobę, dzięki czemu możesz być pewny, że odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Opracowana na przestrzeni lat taktyka pozwala nam realizować nasze usługi szybko, bezpiecznie i skutecznie. Posiadamy konkretne doświadczenie, które sprawia, że działamy błyskawicznie.

Pomoc drogowa w Zakliczynie jest równie ważna, jak pomoc drogowa na autostradzie A4, którą również realizujemy. Dobrze wiemy, że w wielu przypadkach najbardziej istotny jest czas oczekiwania na pomoc, dlatego staramy się go skrócić jak najbardziej.

Pomoc Drogowa w Zakliczynie – całodobowa laweta

Często zdarzają się sytuacje, w których ponowne uruchomienie pojazdu jest niemożliwe. Najczęściej dzieje się tak wtedy, kiedy uległ jakiejś większej awarii. Jeżeli nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemu na miejscu, oferujemy pomoc w holowaniu pojazdu, bądź oferujemy usługę lawety w Zakliczynie i okolicach. 

Działamy od wielu lat, aby pomagać kierowcom zmagającym się z trudnościami na drodze. Na nas zawsze możesz liczyć!

Gdzie działamy?

Zadzwoń pod numer Pokaż numer lub Pokaż numer – nasz Autohol OMT zjawi się we wskazanym miejscu.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń
Pokaż numer
Pokaż numer