Pomoc drogowa Wojnicz

Jesteśmy firma, która specjalizuje się w skutecznej i błyskawicznej pomocy drogowej na terenie Wojnicza i okolic, niezależnie od pory doby lub odległości. Jeżeli Twój samochód został unieruchomiony, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zrobią wszystko, aby pomoc nadeszła jak najszybciej. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Oferujemy lawety i holowanie samochodów na terenie autostrady A4 oraz okolic. W zależności od tego do jakiej awarii doszło, zajmiemy się tym. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeżeli jesteśmy w podróży bądź w sprawach służbowych, sprawność naszego samochodu staje się priorytetem. Wówczas niezwykle istotna jest szybkość reakcji, a my reagujemy najszybciej w okolicy, 24h/dobę.

Pomoc drogowa w Wojniczu – całodobowa laweta

Transport lawetą staje się konieczny wtedy, kiedy nasz samochód całkowicie odmawia posłuszeństwa. Jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przetransportowanie niesprawnego auta do punktu naprawy pojazdów.

Nasze pojazdy typu autolaweta są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, który umożliwi szybki i sprawny transport samochodu. Dodatkowo, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo na drodze, co pozwoli Ci szybko dotrzeć z punktu A do punktu B.

Niestety, ale często awarie zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Właśnie dlatego nasza firma OMT Pomoc Drogowa działa całą dobę!

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń