Pomoc drogowa Wojnicz

Jesteśmy firma, która specjalizuje się w skutecznej i błyskawicznej pomocy drogowej na terenie Wojnicza i okolic, niezależnie od pory doby lub odległości. Jeżeli Twój samochód został unieruchomiony, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zrobią wszystko, aby pomoc nadeszła jak najszybciej.

Oferujemy lawety i holowanie samochodów na terenie autostrady A4 oraz okolic. W zależności od tego do jakiej awarii doszło, zajmiemy się tym. W niektórych przypadkach, zwłaszcza jeżeli jesteśmy w podróży bądź w sprawach służbowych, sprawność naszego samochodu staje się priorytetem. Wówczas niezwykle istotna jest szybkość reakcji, a my reagujemy najszybciej w okolicy, 24h/dobę.

Pomoc drogowa w Wojniczu – całodobowa laweta

Transport lawetą staje się konieczny wtedy, kiedy nasz samochód całkowicie odmawia posłuszeństwa. Jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na przetransportowanie niesprawnego auta do punktu naprawy pojazdów.

Nasze pojazdy typu autolaweta są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, który umożliwi szybki i sprawny transport samochodu. Dodatkowo, zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo na drodze, co pozwoli Ci szybko dotrzeć z punktu A do punktu B.

Niestety, ale często awarie zdarzają się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Właśnie dlatego nasza firma OMT Pomoc Drogowa działa całą dobę!

Gdzie działamy?

Zadzwoń pod numer Pokaż numer lub Pokaż numer – nasz Autohol OMT zjawi się we wskazanym miejscu.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń
Pokaż numer
Pokaż numer