Pomoc drogowa Tarnowiec

Firma OMT pomoc drogowa powstała po to, aby nieść szybką i skuteczną pomoc w sytuacjach awaryjnych. Doskonale wiemy jak trudne i stresujące mogą być nieprzewidziane problemy na drodze. Z tego względu dbamy o to, aby nasze usługi cechowała szybka i zdecydowana reakcja. Nasze infolinie działają 24h/dobę wobec tego możesz być pewny, że pomoc nadejdzie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Pomoc drogowa Tarnowiec to zespół, na którym możesz polegać! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Ważne, aby w oczekiwaniu na pomoc drogową w Tarnowcu zadbać zarówno o swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo pojazdu oraz innych uczestników ruchu. Zadbaj o to, aby wyposażenie Twojego samochodu było kompletne i zawierało kamizelkę odblaskową czy trójkąt ostrzegawczy. Pamiętaj o tym, aby zawsze mieć przy sobie niezbędne wyposażenie, które pozwoli Ci bezpiecznie przeczekać czas do przyjazdu pomocy drogowej.

Pomoc drogowa Tarnowiec – całodobowa laweta

Niestety na drodze mogą spotkać nas różne sytuacje. Może okazać się na przykład, że ponowne uruchomienie pojazdu nie będzie możliwe. Wówczas należy wezwać lawetę, która umożliwi transport samochodu do mechanika. W takich i podobnych sytuacjach możesz śmiało liczyć właśnie na nas. OMT Pomoc Drogowa w Tarnowcu działa przez 24h/dobę, aby umożliwić niesienie pomocy o każdej porze dnia i nocy.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń