Pomoc drogowa Dębno

W obecnych czasach, kiedy pokonujemy wiele kilometrów na trasie, szybka pomoc drogowa w razie awaryjnej sytuacji może okazać się zbawienna. Często nie jesteśmy przygotowani na losowe sytuacje, które się przytrafiają podczas podróży. Zwłaszcza jeżeli nie jesteśmy w stanie zlokalizować powodu awarii, albo nie mamy przy sobie niezbędnych narzędzi. Z tego powodu usługa pomocy drogowej jest nieoceniona.

Firma OMT Pomoc Drogowa powstała po to, aby nieść szybka i skuteczną pomoc w sytuacjach awaryjnych. Doskonale znamy potrzeby rynku, dlatego wiemy, że w usługach tego typu najważniejsza jest szybka i zdecydowana reakcja. Nasze infolinie działają 24h/dobę wobec tego możesz być pewny, ze pomoc nadejdzie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Istotne jest to, aby w oczekiwaniu na pomoc drogową w Dębnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy o tym, aby zawsze mieć przy sobie niezbędne wyposażenie, które pozwoli nam poczekać na przyjazd służb. Ustawmy trójkąt i załóżmy kamizelkę bezpieczeństwa, aby inni uczestnicy ruchu widzieli, że coś się dzieje.

Pomoc drogowa Dębno – całodobowa laweta

Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wydarzenia, które nastąpią na trasie. Może okazać się, że ponowne uruchomienie pojazdu nie będzie możliwe. Wówczas należy wezwać lawetę, która umożliwi transport samochodu do mechanika.

Nasza infolinia czynna jest całą dobę, aby umożliwić niesienie pomocy o każdej porze dnia i nocy. Odpowiadamy na każde zgłoszenie, nie tylko w okolicach Dębna, ale także np. na autostradzie A4. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uzyskasz niezbędną pomoc drogową.

Gdzie działamy?

Zadzwoń pod numer Pokaż numer lub Pokaż numer – nasz Autohol OMT zjawi się we wskazanym miejscu.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń
Pokaż numer
Pokaż numer