Pomoc drogowa Pleśna

OMT pomoc drogowa posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów i wiemy, jak pomóc Ci najszybciej jak to możliwe! Wiemy jak stresujące i nieprzyjemne mogą być niespodziewane problemy na drodze. Z pewnością wielu z nas chociaż raz było w sytuacji, kiedy miało jasno określony cel podróży, a pojazd odmówił posłuszeństwa. Błyskawiczna i skuteczna pomoc drogowa to nasza praca i misja!

Niestety nie zawsze mamy wpływ na zdarzenia, które mogą przytrafić się na trasie. Często nasz pojazd ulega drobnym awariom, a czasem nawet poważniejszym usterkom, które uniemożliwiają kontynuowanie podróży. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej. Pomoc drogowa Pleśna to najlepszy wybór! Możesz również skorzystać z naszych usług na teranie całego kraju! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Pomoc Drogowa OMT

Pomoc drogowa Pleśna – całodobowa laweta

Służymy całodobową pomocą drogową siedem dni w tygodniu, abyś mógł bezpiecznie dotrzeć do celu i wyeliminować usterkę w swoim samochodzie. Możesz skorzystać z naszej pomocy również w okresie świątecznym! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz odpowiednio skoordynowanym działaniom posiadamy rozwiązanie wszystkich problemów i zdarzeń najczęściej pojawiających się na trasie. Specjaliści OMT pomoc drogowa działają szybko i skutecznie, niezależnie od tego, co przydarzyło Ci się na drodze!

Pomoc Drogowa Pleśna 24h
ul. Krakowska 245 b
33-100 Tarnów
+48 535 533 595
+48 503 178 608

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń