Pomoc drogowa Lisia Góra

OMT Pomoc Drogowa to firma świadcząca usługi przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Działamy również w święta i weekendy, dzięki czemu gwarantujemy pomoc w każdej sytuacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej i udzieliliśmy pomocy już niejednemu kierowcy. To właśnie dzięki temu doskonale wiemy czego się spodziewać i umiemy dopasować nasze usługi do sytuacji. Dla nas pozostaje bez znaczenia, czy potrzebujesz naszej pomocy w drobnej usterce, czy zmagasz się z naprawdę poważną awarią samochodu. Działamy tak samo skutecznie, niezależnie od okoliczności. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Pomoc drogowa Lisia Góra – holowanie pojazdów i laweta

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko naprawianie bieżących awarii na trasie. W przypadku, kiedy nie jesteśmy w stanie uruchomić pojazdu, oferujemy usługę holowania samochodu, bądź podstawiamy lawetę, która przetransportuje auto do punktu naprawy. Wystarczy, że połączysz się z naszą infolinią, a zespół specjalistów wyruszy na pomoc najszybciej, jak się da.

Dużym problemem jest często fakt, że na obrzeżach miast nie występuje dobra pomoc drogowa. Lisia Góra oddalona jest o kilkanaście kilometrów od większego miasta, a mimo to, świadczymy usługi również na jej terenie. Dla nas nie ma znaczenia, czy potrzebujesz naszej pomocy w środku miasta, na ruchliwej autostradzie A4, czy leśnej drodze za miastem. Działamy tak samo skutecznie niezależnie od zgłoszenia.

Pomoc Drogowa OMT


Pomoc Drogowa Lisia Góra 24h
ul. Krakowska 245 b
33-100 Tarnów
+48 535 533 595
+48 503 178 608


Twój samochód zawiódł? Zadzwoń