Pomoc drogowa Wola Rzędzińska

Pojazdy lubią ulegać awariom w momentach, kiedy kompletnie nie jesteśmy na to przygotowani. Jeżeli jesteś w trasie lub potrzebujesz sprawnego auta, a to akurat postanawia się zepsuć, koniecznie skontaktuj się z pomocą drogową w Woli Rzędzińskiej, aby uzyskać profesjonalną pomoc wykwalifikowanych pracowników.

Na terenie Woli Rzędzińskiej i okolic świadczymy najwyższej jakości usługi związane z pomocą drogową. OMT Pomoc Drogowa to firma specjalizująca się w usługach z zakresu pomocy drogowej. Nie ważne, czy Twój pojazd uległ poważnej awarii, czy tylko drobnej usterce – nasza ekipa posłuży pomocą. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz pod numerem +48 535 533 595 lub +48 503 178 608, a błyskawicznie udzielimy Ci pomocy!

Dzięki obsłudze 24h/dobę, jesteśmy w stanie zareagować w każdej sytuacji, niezależnie od tego, kiedy i w jakim miejscu się ona przytrafia. Bez znaczenia, czy jechałeś boczną drogą, czy autostradą A4 – dojedziemy wszędzie.

Pomoc drogowa w Woli Rzędzińskiej – całodobowa laweta

Nieodłącznym elementem jazdy samochodem jest konieczność przygotowania się na nieoczekiwane sytuacje takie jak awarie drogowe. Niezwykle istotne wówczas jest zadbanie o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy o tym, aby mieć przy sobie kamizelkę odblaskową, a także trójkąt i inne niezbędne oznaczenia.

Specjalizujemy się w holowaniu różnego rodzaju pojazdów, a także służymy lawetą, w sytuacjach, kiedy samochód jest niezdolny do jazdy. Dzięki nam, możesz w krótkich czasie odwieźć swoje auto do mechanika, który przywróci je do stanu używalności.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń