O firmie

Jesteśmy okręgową stacją kontroli pojazdów, która działa na rynku od 2007 roku i świadczy usługi z zakresu mechaniki oraz serwisu ogumienia pojazdów samochodowych. W naszych szeregach pracują doświadczeni serwisanci, którzy wykonują swoją pracę w sposób szybki, a zarazem niezwykle profesjonalny.

System obsługi jest tak dopracowany, aby klient na każdy etapie pracy czuł, że jego samochód jest w najlepszych rękach i zostanie oddany mu w jeszcze lepszej kondycji. Dzięki temu możemy zaoferować wszystkim klientom kompleksową obsługę na wysokim poziomie. Nasz serwis działa także całodobowo, więc w nagłych przypadkach, po telefonie, jesteśmy w stanie przyjechać na miejsce zdarzenia i przetransportować pojazd do naszego serwisu.

Zawsze staramy się dbać o komfort naszych klientów, dlatego poza serwisem, dla klientów dostępna jest poczekalnia, w której można miło spędzać czas, kiedy samochód jest serwisowany. Do dyspozycji kierowców jest kawa z ekspresu ciśnieniowego, telewizora oraz Internet dzięki sieci Wi-Fi.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń