Pomoc drogowa Tuchów

Firma OMT Pomoc Drogowa powstała w celu świadczenia profesjonalnej pomocy drogowej w Tuchowie i okolicach osobom, których pojazdy odmówiły posłuszeństwa na drodze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu dobrze wiemy jak skutecznie i szybko pomóc w czasie bogato wyposażone i gotowe do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, gdyż świadczymy usługi 24h/dobę.

Znasz to uczucie, kiedy jesteś w trasie bądź masz coś ważnego do załatwienia, a Twój samochód odmawia posłuszeństwa? O ile zdarzy się to pod domem lub na parkingu, sytuacja nie jest ryzykowna, jednak w przypadku gdy pojazd ulega awarii na trasie, przestaje być ciekawie. Wówczas musimy możliwie jak najszybciej udać się do mechanika, aby móc korzystać z niego ponownie.

Pomoc drogowa w Tuchowie – całodobowa laweta

OMT Pomoc Drogowa stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas mocowania samochodu na lawecie, zarówno swoje, jak i pracowników. W naszej firmie usługi świadczą profesjonaliści, którzy dobrze znają wszystkie procesy, których należy przestrzegać podczas korzystania z pomocy drogowej. Tuchów jest miastem, które w okolicy posiada dużo miejscowości, które również są przez nas obsługiwane. Doskonale wiemy, jak istotna jest możliwość uzyskania całodobowej opieki.

Gdzie działamy?

Zadzwoń pod numer Pokaż numer lub Pokaż numer – nasz Autohol OMT zjawi się we wskazanym miejscu.

Twój samochód zawiódł? Zadzwoń
Pokaż numer
Pokaż numer